Facebook
Loading images...

sample

İmarlı Arsalar

4 tarafı yolla çevrili ada şeklinde,3450 m2 satılık imarlı arsamız; Herbiri 115 m2 – (3+1) 18 adet ikiz villa projesi de olan,ayrıca arsaya görevli binası ve yüzme havuzu da yapılabilen,villa sitesi yapmaya elverişli arsamız,Antalya merkeze 14 km. mesafede olup Korkuteli asfaltına 300 m.uzaklıktadır.Orman manzaralı doğa harikası bir pozisyondadır.Ayrıca arsanın içinden yaz ve kış kesilmeyen bedava su akmaktadır.Bu su,gerek inşaat aşamasında,gerekse inşaat bittikten sonra yüzme havuzu ve gölet gibi ünitelerin ihtiyacını karşılayacak kapasitededir.

                    

sample

Latif Serdar Köşkeleri

14 adet villa ve 1 adet güvenlik binasından ibaret olan Latif Serdar Köşkleri,350 m2 yüzme havuzuna sahiptir.Köşklerin herbirinde 6 oda 1 salon 3 banyo 4 balkon mevcuttur.

Halihazırda köşklerin 12 tanesi satılmış olup son 2 köşkümüz şanslı sahiplerini beklemektedir.

Antalya Merkez Düzlerçamı'nda Korkuteli yoluna 100 mt. mesafede,ormana sıfır konumda doğa harikası bir pozisyona sahiptir.Köşklerimizin tüm detaylarını ana menüde villalar kısmında bulabilirsiniz.

                     

    

sample

Müstakil Taş Malikane

Antalya merkez Düzlerçamı'nda satılık muhteşem malikanemiz,696m2  arsa içerisinde ormana sıfır konumda bodrum-zemin ve normal kat olmak üzere toplam 500m2 (brüt) 6+1
Detaylar :Verandalı 2 adet teras, 5 adet banyo, 2 adet mutfak,üst katta 2 adet balkonu bulunan taş malikanemizin tüm detaylarını Ana menüde,Villalar kısmında bulabilirsiniz.

 

Bize Ulaşın

 Sorunuz mu var? Lütfen mail gönderiniz. Aynı gün içinde cevaplandırılacaktır!

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tel:+90 506 834 63 13

      +90 242 331 36 03

 

 

Serhend inşaat ..?

Serhend inşaat uzun yıllardır gayrımenkul pazarlama sahasında faaliyetlerini sürdürmektedir..
 
 
 
 
 
Serhend İnşaat Villa ,Bir dikmaksan bitki yağı makinaları  kuruluşudur...
 
 
 
 

 

Scroll to Top